Zelená jako smaragd už v červnu tohoto roku

Filmy Knihy Novinky

Tak a po dvou letech je to konečně tady! Všichni fanoušci knižné série Drahokamy od německé autorky Kerstin Gier se mohou těšit na poslední filmový díl série už v červnu tohoto roku.

Zelena jako smaragdZelená jako smaragd (v originále Smaragdgrün) se do německých kin dostane  30. června 2016 a vypadá to, že se vrátí kompletní obsazení, které jsme si tolik oblíbili (či neoblíbili) v prvních dvoudílech.

Jde o poslední filmovou adaptaci série, jež si získala hromadu čtenářů také u nás. Přece jenom kdo by odolal mixu dobrodružného cestování časem s pořádnou dávkou rozporuplné romance…?

Bohužel ani tentokrát to nevypadá, že bychom se na domácí scéně dočkali české projekce filmu, ale jak vás znám, vy už si cestičku najdete. Můžu vás pro tentokrát potěšit alespoň prvním oficiálním plakátem k filmu, oficiální synopsí a také první fotkou z filmu.

Smaragdgrun‬ plakat

Co udělá holka, které zmolili srdce? Je to jednoduché: mluví po telefonu s nejlepší kamarádkou, pojídá u toho čokoládu a celé dny se zabývá svým neštěstím. Ale Gwen – nedobrovolná cestovatelka časem – se musí dát rychle dohromady, aby přežila. Vlákna intrik upředená v minulosti  se v přítomnosti spojují do smrtící pavučiny. Hrabě Saint Germain se blíží svému cíli: Gwendolyn se tak musí postavit do boje za pravdu, lásku i vlastní život.

A první oficiální fotografie:

Smaragdgrun‬ 01

Zdroj informací a obrázků: BookGeek.pl, Maedchen.de, Facebook.com/rubinrot.saphirblau.smaragdgruen

8 thoughts on “Zelená jako smaragd už v červnu tohoto roku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge