Vampýrská akademie má i svou filmovou ředitelku

Přípravy na natáčení filmu Vampire Academy: Blood Sisters je v plném proudu. Už dříve jsme vám přinesli plno zajímavých informací, včetně prvních fotek z tréninku obou hlavních protagonistů, teď pro vás máme jméno ředitelky akademie St. Vladimíra.

Olga KurylenkoUž dávno známe jména hlavní trojky Zoey Deutch (Rose), Lucy Fry (Lissa) a Danila Kozlovski (Dimitri), tentokrát si pro nás tvůrci přichystali jméno ředitelky školy, která naší Rose pěkně zatápí.

Roli získala Olga Kurylenko. Tu v současné době můžeme vidět s Tomem Cruisem v kinech ve filmu Nevědomí. Pro jistotu znovu zopakujeme, že scénář k filmu sepsal Daniel Waters, zatímco režie se ujme jeho bratr Mark Waters.

Produkce a samotné natáčení filmu by podle některých zpráv mělo začít ke konci května. Tvůrci mají v plánu natočit všech šest filmů podle šesti knih, a proto si jako nadřazený titul celé série vybrali název Vampire Academy s tím, že první díl ponese podtitul Blood Sisters, ačkoliv název tak trochu neodpovídá obsahu.

I když tvůrci několikrát opakovali, že stejný název nese první díl v německém provedení, takže se stále drží originálu. Inu, uvidíme, jak jim to půjde dál, zatím můžeme říct, že se svými fanoušky neustále komunikují a informují je o nových zprávách – stejně jako je tomu u produkce Divergentu.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

9 komentářů: „Vampýrská akademie má i svou filmovou ředitelku

   • 30.4.2013 (12.57)
    Trvalý odkaz

    No, ne… YA mě nikdy moc nelákalo a sukuba Georgina mě od další zkušenosti s Richelle odradila. Ale slibuju, že než půjde film do kin, tak si tuhle sérii přečtu :-))

    Reagovat
 • 30.4.2013 (15.03)
  Trvalý odkaz

  Stojí za to to vôbec čítať? Už pri slove „academy“ sa mi ježia chĺpky, keď si spomeniem na Školu Noci. Ak to bude ďalšia romantická békárna, tak tú knihu hodím z okna.

  Reagovat
  • 30.4.2013 (16.53)
   Trvalý odkaz

   Za sebe můžu říct, že tuhle sérii miluju, a to považuju Školu noci celkem za odpad. Ale pár lidí to má naopak, ale ti už nejspíše ve fantasy hledají příliš mnoho racionality 🙂

   Reagovat
 • 30.4.2013 (16.42)
  Trvalý odkaz

  Ewelyn Dark: Tohle není jako Škola noci. Je to o dost lepší, akčnější. Možná to má pár společných prvků, ale to se týká jen maličkostí. Zkus to, nic za to nedáš, každopádně doporučuju přečíst aspoň první tři díly a pak soudit, mě první díl vůbec nebavil. 🙂

  Jinak takhle jsem si ředitelku teda nepředstavovala, nesedí mi. Hodil by se někdo s větším, orlím nosem. 😀

  Reagovat
 • 30.4.2013 (17.13)
  Trvalý odkaz

  já asi opravdu budu muset dočíst celou sérii, přečetla jsem jen první tři díly a to mi stačilo. Nějak moc extrémně mě to nebavilo, bylo to dobrý ale vzhledem k tomu, že o těch knížkách všichni tak mluví, jsem si myslela že to bude lepší 😀 každopádně jsem zvědavá na film 😉

  Reagovat
 • 2.5.2013 (12.34)
  Trvalý odkaz

  U mňa osobne v žánru fantasy vyhrávajú diela ako Kotletov Mega hustej nářez, Neomillerovej Tina Salo alebo Anita Blake – čiže nula romantiky, hodne akce, sexu, krve a hlášok 😀 Čítať o hrdinke, ktorá sa nevie rozhodnúť medzi dvoma chlapmi je už vážne pasé.

  Reagovat
 • 18.7.2013 (18.42)
  Trvalý odkaz

  Fůůj. Co to dali za ředitelku??? jsem si představovala někoho o dost staršího s šedivými vlasy a přesto stále s jikrou v očích. S ostatními herci jsem spokojená ale tohle?? to zas dopadne. A pro ty co VA nečetli : taky jsem tomu moc nedávala, ale je to prostě boží :DD

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

fourteen + 1 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..