Trailer ke Kingově Carrie

Nové verze filmu podle knihy Stephena Kinga se sice dočkáme až na podzim, na trailer se však můžete podívat už nyní.

carrieKingova Carrie byla zfilmována již v roce 1976, letošní film je tedy rebootem toho původního. Film měl být původně uveden již na jaře, ale z rozhodnutí produkčního týmu byla premiéra posunuta až na druhou polovinu října. A pravděpodobně nenajdete lepší období k uvedení hororu, než před Halloweenem.

Carrie White je osamělá a podivná dívka, která je neustále šikanována vrstevníky ve škole a bita doma vlastní matkou, fanatickou katoličkou. Jenže Carrie má tajemství: byla obdařena děsivou schopností telekineze. Když se její spolužáci rozhodnou si z Carrie na plesu vystřelit, dostanou tvrdou, smrtící lekci: Když si hrajete ohněm, spálíte se. 

Snímek režíruje Kimberly Peirce, v hlavních rolích uvidíme Chloë Grace Moretz (Carrie White), Julianne Moore (Margaret White), Judy Greer (sl. Desjardin), Ansel Elgort (Tommy Ross) a Gabriella Wilde (Sue Snell).

Zdroje informací a obrázků: Moviefone.com, IMDb.com

Markéta Kubalová

Marketingový nadšenec, knihomolka, milovnice dobré hudby a seriálů. „Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého.“ (Čínské přísloví)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 1 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..