Vypadá to, že Smečka nekončí

Knihy

Andrea Cremer přišla před časem s překvapivým odhalením, Smečka se dočká svého čtvrtého dílu. O kom bude, když příběh Cally a Shaye je už dávno uzavřený? Stane se něco nového? Dokáže čtenáře autorka ještě překvapit?

SnakefrootSnakeroot se zaměřuje na Adne a Logana, které ve snech sužuje Bosque Mar. Logan se snaží uniknout z místa, kam jej Calla, Shay a ostatní Strážci poslali během finální bitvy všech proti všem. Přetáhne Logan Adne na temnou stranu? Rozhodne se uplatnit právo prvorozeného? Převezme temnota vládu nad světem? Na tyto a další otázky by čtenáři měli najít odpověď právě v této knize, kterou se autorka rozhodla sepsat na naléhání fanoušků.

Je to krok správným směrem? Těžko říct. Jako by se Andrea Cremer odmítala tak úplně svého vlčího světa vzdát. Třetí díl Smečky Bloodrose (u nás vyšel pod názvem Oběť) vyšel v roce 2012, načež autorka prohlásila, že má v plánu rovnou prequelovou sérii ze stejného universa. Tak se fanoušci dočkali příběhu šestnáctileté Ember Morrow. Andrea k universu sepsala také řadu doprovodných novel.

Kromě toho jí letos v květnu vyjde kniha Invisibility, na níž spolupracovala s dalším známým autorem, Davidem Levithanem. Toho můžeme znát například z knihy Nick a Norah: Až do ochraptění, v češtině by také měla vyjít další jeho kniha. A to ještě není všechno, na tento rok má Cremer naplánován ještě první díl steampunkové série The Inventor’s Secret.

Zdroj informací a obrázků: GoodReads.com

3 thoughts on “Vypadá to, že Smečka nekončí

  1. Ak sa ju rozhodnú preložiť do slovenčiny, tak si ju asi kúpim, nech mám kompletnú sériu, ale inak ma to až tak netrápi, príbeh považujem za ukončený.

    1. jo přesně, měli to dát sakra jako první díl, když jsou tam jiné hlavní postavy a smečka už přeci byla ukončená, grr! 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge