První teaser k seriálu Good Omens

Loni jsme vám přinesli informace týkající se adaptace knihy Dobrá znamení, dnes už tu konečně máme první video lákačku na to, co nás čeká.

Blíží se konec světa. Armády Dobra a Zla se shromáždily, vynořila se Atlantida, všude to vře, čtyři jezdci apokalypsy jsou připraveni vyjet. Vše se zdá být předurčeno ke svému konci. Anděl Azirafal (Michael Sheen) a démon Crowley (David Tennant) žijí na Zemi mezi smrtelníky již od Počátku a za tu dobu si na svůj životní styl zvykli, tedy zpráva o blížícím se Konci je příliš nepotěší. Kdyby jen nezašantročili nově zrozeného Antikrista, pak by možná ještě byl čas zvrátit Osud…

 

Amazon a BBC spojily síly, aby nám přinesly adaptaci skvělého humoristického románu dvojice úžasných autorů – Terryho Pratchetta a Neila Gaimana. Seriál se odehrává v roce 2018, kdy se naše planeta ocitá na prahu apokalypsy a lidstvo se připravuje na poslední soud. Výkonnými producenty budou mimo jiné Rod Brown, producent předchozích Pratchettových adaptací, a samozřejmě samotný Neil Gaiman. Ten také adaptoval všech 6 epizod. Seriál by se měl objevit na Amazon Prime začátkem roku 2019. Knižní předloha se u nás poprvé objevila v roce 1997 u nakladatelství Talpress, dotisku jsme se dočkali v roce 2008.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, TheVerge.com, CSFd.cz

Profilový obrázek

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen − 8 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..