Nový plakát a ukázky k páté řadě The 100

Nedávno jsme vám ukázali první oficiální trailer k očekávané páté sezóně oblíbeného seriálu The 100 a teď tu máme další lákačky.

Tou první je první plakát k nové řadě, který je rozdělený na dvě části. V té horní vidíme Skaikru v čele s Clarke a v té spodní pak Octavii a Wonkru. Konec čtvrté řady byl pořádně bouřlivý. Hrstce z původní stovky se podařilo utéct zpátky na orbitu, jiní dostali privilegium přežít v bunkru. A k tomu všemu se po apokalypse na Zemi přiblížil vězeňský transport.

Vězni pochází z doby před první apokalypsou, byli v hyper spánku po dobu 100 let a teď se vrátili zpět na planetu, kterou ani nepoznali. Jediné, co zde zbylo je zahrada, kde žije Clarke se svou dcerou. V nové třináctidílné sérii tak uvidíme, jak se přeživší poperou s novou hrozbou.

Dále se objevilo skvěle naladěné černobílé promo, po kterém vám možná přejede i mráz po zádech:

A pak je tu ještě další trailer, v němž se hlavně dozvídáme (stejně jako v tom černobílém), že neexistují dobří a špatní lidé, ale pouze přeživší. Což ostatně říká i samotný oficiální plakát: Žádní hrdinové. Jen přeživší.

Uvidíme, co všechno nám nová série nabídne. Vše se začneme dozvídat už 24. dubna.

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net, Edna.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen + eleven =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..