Konečně tu máme trailer pro pátou řadu The 100

Minulý rok jsme vás lákali na pokračování úspěšného seriálu The 100, který vznikl na základě knižní předlohy Kass Morgan. Premiéra se nezadržitelně blíží, takže tu máme první akční trailer.

Nová série bude mít 13 epizod, přitom finále bude rozděleno na dvě. Přitom tůvrci se nechali slyšet, že už mají dopředu vymyšlený konec seriálu a že pokud by to šlo, můžeme mít ještě další dvě nebo tři sezóny. Ale to se teprve uvidí, jak si ve sledovanosti povede ta pátá.

Na konci čtvrté řady jsme viděli na Zemi po další apokalypse přistávat vezěňský transport. Vězni pochází z doby před první apokalypsou. Byli v hyper spánku po dobu 100 let. Vrátili se zpět na planetu, kterou ani nepoznali. Jediné, co zde zbylo je zahrada, kde žije Clarke se svou dcerou.

V poměrně dlouhém traileru vidíme všechny staré známé tváře i hromadu nových, na které se můžeme tento rok těšit. Pátá řada by se měla rozjet 24. dubna.

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net, Edna.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve + eight =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..