Druhá řada Sedmilhářek se objeví dřív, než by se čekalo

Miniseriál HBO, Sedmilhářky, udělal letos velké haló nejen mezi diváky, ale taky na udílení cen Emmy. Ačkoliv jsme se seriálu dočkali v únoru tohoto roku, o pokračování se lehce mlžilo. Teď už to ale víme jistě.

Zatímco první řada čerpala z knižního materiálu Liane Moriarty, pokračování bude mít zdá se úplně nový scénář, který by měl samozřejmě vycházet z událostí první sezóny. Tvůrci se už usnesli na tom, že by se produkce měla rozjet už na jaře roku 2018. Opět uvidíme oblíbené (i méně oblíbené) hrdinky, které spojila společná tragédie.

Vypadá to tedy, že se setkáme s Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Laura Dern i Zoë Kravitz, ale o režisérovi se totéž říct nedá. Jean-Marc Vallée se už dříve nechal slyšet, že pro něj jsou Sedmilhářky pouhou minisérií, co měla skončit přesně tak, jak skončila. Otevřená otázkou, kterou by si měli diváci vyložit tak nějak po svém. Nejspíš se tak dočkáme nového režiséra, uvidíme.

Zdroj informací a obrázků: VanityFair.com, Collider.com, Hypable.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

11 − 7 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..