Nové ukázky z Blade Runnera 2049

Na pokračování Blade Runnera si sice budeme muset počkat až do října, ale vzhledem k tomu, že je to už jenom měsíc, máme tu pro vás alespoň další ukázky a nový plakát.

Třicet let po událostech prvního filmu odhaluje nový Blade Runner a důstojník losangeleské policie K (Ryan Gosling) dlouho ukryté tajemství, které je natolik zásadní, že by mohlo zcela rozvrátit poslední zbytky lidské společnosti. Toto odhalení ho nutí zahájit pátrání po Rickovi Deckardovi (Harrison Ford), bývalém Blade Runnerovi losangeleské policie, který je už 30 let nezvěstný.

Ve filmu dále uvidíme Jareda LetoDavea Bautistu nebo Robin Wright. Za scénářem stojí Hampton Fancher a Michael Green, režíroval Denis Villeneuve. Filmu se v českých kinech dočkáme 5. října.

Zdroj informací a obrázků: ComingSoon.net, CSFD.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen − two =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..