Nový trailer k (Ne)obyčejnému klukovi

Koncem května jsme vám přinesli informaci o zfilmování knihy Raquel J. Palacio společně s prvním trailerem k filmu. Dneska tu pro vás máme další lákačku.

Wonder se motá okolo příběhu Augusta Pullmana, který se narodil s deformovaným obličejem. Většina lidí se kontaktu s ním vyhýbá a nedokáže se přenést přes jeho vzhled. Auggie teď však má nastoupit poprvé do školy a rovnou do páté třídy…

V hlavní roli uvidíme Jacoba Tremblayho, který vloni zazářil v oscarovém snímku Pokoj. V rolích jeho rodičů pak uvidíme netradiční pár v podobě Julii Roberts a Owena Wilsona.

Za režií stojí Stephen Chbosky, kterého můžeme znát například díky filmům Charlieho malá tajemství i Kráska a zvíře.

Film má v zahraničí premiéru 17. listopadu, ještě ovšem nevíme, jestli se filmu dočkáme také v českých kinech. Při čekání na film si můžete zkrátit čas tím, že si přečtete knižní předlohu, která v češtině vyšla u nakladatelství Knižní klub pod názvem (Ne)obyčejný kluk.

Zdroj informací a obrázků: ComingSoon.net, TheFandom.net

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × 5 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..