Bouře a vzdor už v říjnu

Není to tak dávno, co jsme vám napsali, že si čekání na druhý díl Grišy můžete zkrátit čtením Šesti vran. Jenže teď se ukázalo, že na druhý díl zase tak dlouho čekat nebudeme.

Z obyčejné dívky Aliny Starkové se stala světlonoška. Mnozí k ní upínají své naděje – vždyť jen ona jediná dokáže zničit Vrásu stínu, jež odedávna sužuje zemi. Jenže cena, kterou za to platí, je vysoká. Touží žít někde v ústraní s milovaným Malem po boku, místo toho stále prchá a skrývá se před minulostí.

Temnyj je víc než kdy předtím odhodlaný využít jejích schopností k získání trůnu. Alina nedokáže jeho silné magii sama čelit a tak vyhledá pomoc u divokého a nevyzpytatelného korzára. Jen on se totiž nebojí a je ochoten jí pomoct. Alina se snaží Temnyjovým nástrahám vzdorovat.

Přesto se do nich zaplétá a vzdaluje se od lásky, v níž až doteď hledala své útočiště. Nic není zadarmo, a ona s palčivou naléhavostí cítí, že jestli chce Ravku zachránit, bude si muset vybrat.

Ponechá si svoji výjimečnou moc a zachrání zemi, nebo se jí vzdá, bude poslouchat svoje srdce, a zvolí lásku? Čeká ji divoká bouře, vnitřní boj. Vyjde z něj jako vítěz, nebo jako poražený?

Bouře a vzdoru se v češtině dočkáme díky nakladatelství Fragment už 5. října.

Zdroj informací a obrázků: Albatrosmedia.cz, GoodReads.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech.
„Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný.“ (C.S.Lewis)

One thought on “Bouře a vzdor už v říjnu

  • 29.8.2017 at 21.35
    Permalink

    Jupíí, už se těším! :-)) Ten trailer je pěkně mrazivý teda…
    Já jsem četla, že zkrátit si čekání čtením Šesti vran není dobrý nápad. Prý je tam dost spoilerů na to, jak dopadne příběh z Grišy… A já si to nechci pokazit, takže asi s Šesti vranami počkám 🙂

    Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

12 + 8 =

CommentLuv badge