U Sedmilhářek to nejspíš neskončilo

V únoru nám televizním stanice HBO přinesla minisérii na motivy stejnojmenné knihy Liane Moriarty. Otevřela hromadu ošemetných témat, které na společnost dost zapůsobila. A vypadá to, že se brzy na úspěch naváže…

Herečky Reese WitherspoonNicole Kidman nejen že v minisérii hrály jedny z hlavních rolí, ale také natáčení produkovaly. Teď se budou podílet také na adaptaci nového románu Moriarty, Truly Madly Guilty, ke kterému zakoupily práva.

Kniha se drží na předních příčkách bestsellerů New York Times a česky by měla vyjít na konci letošního roku nebo začátkem toho příštího. Vypráví o tom, co předcházelo setkání tří zdánlivě šťastných rodin na grilovačce, po které už nic nebude jako dřív…

Opět se můžeme těšit na problémy ohledně manželství, rodičovství a přátelství a jak lehce tyhle věci bereme za samozřejmé. Příběh se odehrává během víkendu mezi šesti dospělými a třemi dětmi.

Zdroj informací a obrázků: Variety.com, TheWrap.com, GoodReads.com, KnizniKlub.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 4 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..