Novinka Pauly Hawkins už v červnu v češtině

Autorka úspěšného bestselleru Dívka ve vlaku, jejíž filmové adaptace jsme se dočkali loni, přichází s dalším knižním kouskem.

Vyhýbejte se tichým vodám, nikdy nevíte, co se skrývá pod hladinou… V říční tůni se najde tělo svobodné matky – a to právě na místě, kde bylo téhož léta objevena mrtvola mladého děvčete.

V historii malého městečka Beckford to sice nejsou první ženy, jejichž osud se na onom místě uzavřel, jsou to však právě ony dvě, jejichž smrt rozčeří nejen hladinu řeky, ale i poklidné životy zdejších obyvatel.

A z temných vod začínají najednou na světlo dne vyplouvat dlouho zamlčovaná tajemství…

Řeč je o knize Do vody, které se v češtině u Ikaru dočkáme už 9. června, což je poměrně brzo, vzhledem k tomu, že v originále vyšla před dvěma dny.

Podle prvních ohlasů čtenářů to vypadá, že přichází další záhadný psychologický thriller plný rodinných tajemství, lží a překvapivých momentů.

Zdroj informací a obrázků: KnizniKlub.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

twenty + seven =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..