Jude Law jako mladý Brumbál

Nejspíš stejně jako já netrpělivě očekáváte příchod druhého dílu Fantastických zvířat, ale tvůrci si jaksi dávají načas a jen nás pomalu ládují informacemi. Jako třeba to, že budeme mít mladého sexy Brumbála v podání Lawa.

Jude Law se tak jako Brumbál postaví společně s Eddie Redmaynem v podání oblíbeného Mloka nebezpečnému Grindenwaldovi, kterého si opět zahraje Johnny Depp. Law i Depp se tak s největší pravděpodobností objeví ve všech dalších čtyř dílech série, která by měla mapovat jejich vzájemný vztah i pozdější boj. To vše ještě před příchodem Voldemorta.

Bude zajímavé sledovat mladého Brumbála, o němž sama Rowlingová potvrdila, že je gay a také  knihách byly jeho romantické city vůči příteli z mládí poměrně často zmiňovány, stejně jako to, že se s ním musel utkat. Schválně, jak moc toho ve filmech bude a jak si s tím Law i Depp poradí.

Na režisérskou stoličku opět usedne David Yates, který potvrdil, že se v natáčení vrátíme zpátky do Británie, ale také se podíváme do jiných koutů, jako třeba do Paříže.

Scénář k druhému dílu opět napsala Rowlingová a potvrdila, že se tentokrát podíváme do temnějšího kouzelnického světa. Kromě Lawa se herecké obsazení rozšířilo také o Calluma Turnera. Ten by si měl zahrát Mlokova bratra.

Druhého dílu Fantastických zvířat bychom se měli dočkat 16. listopadu 2018, třetího dílu pak o dva roky později.

Zdroj informací a obrázků: Collider.com, Deadline.com, ComingSoon.net, Hypable.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 + 9 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..