Leonardo DiCaprio zaprodukuje adaptaci The Sandcastle Empire

DiCaprio teď sice slaví velký oscarový úspěch, ale kromě herectví se hodlá vrhnout i na produkování. Za možnou dojnou krávu si vyhlédl young adult knihu, která ještě ani nevyšla.

Filmová práva ke knize The Sandcastle Empire byla totiž prodána daleko dřív než se vůbec dostala na pulty knihkupectví. Jde o knižní debut Kayly Olson, která na Twitteru poděkovala svým fanouškům po té, co se informace o zfilmování objevila:

https://twitter.com/olsonkayla/status/694371467698409472

Příběh knihy se odehrává v posapokalyptické Zemi roku 2049, která se nachází v kritickém stavu po změnách klimatu, pobřežním záplavám a přelidnění. Radikální frakce známá jako Wolfpack svrhne vládu a přebere kontrolu. Hrdinkou je mladá dívka jménem Eden, které se podaří utéct zpracovního tábora a připojí se ke třem dalším dívkám prchajícím na ostrov. Během cesty nalézá stopy o tom, co se stalo jejímu pohřešovanému otci a také přichází na překvapivé zjištění – je klíčem k tomu, aby zničila obávaný Wolfpack.

Kniha by měla vycházet někdy v roce 2017 u nakladatelství HarperTeen.

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net, GoodReads.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 3 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..