Nové fotky ze seriálu Outlander

Nedávno světlo světa spatřil oficiální trailer k seriálu a několik fotek, premiéra seriálu se ovšem kvapem blíží a tak se objevují nové fotky, o které se s vámi podělíme.

Nové fotky zachycují hlavní postavy příběhu, produkce se podělila i o pár záběrů ze samotného seriálu:

 

Ačkoliv se seriálu dočkáme až v létě, už teď se mluví o prodloužení na druhou sérii. První by měla mít 16 dílů a měla by tak obsáhnout základní děj první knihy, Starz CEO Chris Albrecht na adresu pokračování řekl: „Byl bych v šoku, kdybychom neudělali i druhou knihu.“ Konečné slovo ovšem ještě nepadlo, televize nejspíš čeká, jaký dopad bude seriál mít. Málokterý seriál totiž v druhé sérii uspěje, i když například takový Spartacus, který se objevil také u nás v českém znění, zvládl i série tři.

Nově se také objevilo video s alternativním koncem. Můžete se na něj podívat na oficiálních stránkách. Tvůrci mají také Instagram, odkud jsou následující fotografie z natáčení:

Zdroj informací a obrázků: Starz.com/originals/outlander, Instagram.com/outlander_starz, FB.com/OutlanderTVSeries.starz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 1 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..