Další lákačky na Catching Fire

V pondělí jsme vám ukazovali finální trailer k filmové adaptaci druhého dílu Hunger Games, teď vám ukážeme další zajímavé fotky týkající se filmu, abyste si zkrátili dobu na to, než si zajdete do kina.

Česká premiéra filmu je stanovena na 21. listopadu a česká kina už teď začala diváky hojně na Vražednou pomstu lákat. Ve Spojených státech do toho ovšem šli ve velkém. IMAX vsadil na sílu marketingu a nechal vytvořit originální design plakátu.

catching-fire-imax-poster-full

Autorem je Kris Kuksi, který posedle uspořádává postavy a architekturu do asymetrických kompozic s vynikajícím smyslem pro drama. Tedy alespoň to o něm tvrdí Guillermo Del Toro. Na plakátu toho po bližším prozkoumání dokážete odhalit docela hodně. Tak například mott“ We bur to believe“,  reprodrozda, zakryté oči prezidenta Snowa, obyčejný vlak i rychlovlak či roh hojnosti.

Plakát není jediné promo, které se v zahraničí dostalo ven. Nově jsou k vidění také tyto promo fotky:

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

1 komentář: „Další lákačky na Catching Fire

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eleven + four =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..