If I Stay má další posilu

Už před časem jsme vám potvrdili, že natáčení filmové adaptace knihy Gayle Forman se blíží a produkce vybrala svou Miu. Teď má Mia konečně i svou filmovou matku.

Podle serveru Deadline hlavní roli Kat získala hvězda seriálu The Killing, Mireille Enos. Kat je Miina volnomyšlenkářská matka, která je silně vášnivá okolo všeho, co se týká její rodiny a rockové muziky. Enos si nedávno zahrála hlavní roli po boku Brada Pitta ve Světové válce Z.

Proudkce filmu If I Stay by se měla rozběhnout v říjnu tohoto roku ve Vancouveru. Samotná autorka tuto novou zprávu sdílela na svém Twitteru a pochválila výběr režiséra R. J. Cutlera. Nezapomněla své fanoušky ujistit o tom, že důkladné hledání toho správného Adama je v plném proudu. Uvidíme, koho pro film s Chloe Mortez nakonec spárují.

Zdroj informací a obrázků: PageToPremiere.com, Deadline.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × two =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..