Další videolákačka na Divergent

Na začátku července jsme vám přinesli první ochutnávku záběru z natáčení Divergence, o dva dny později svět oběhly také první promo stills k filmu. Tentokrát díky MTV můžeme zase na chvíli nahlédnout za kameru.

Na první oficiální záběry hotového filmu si ještě chvíli počkáme – a budeme se modlit, aby se po Comic Conu v San Diegu brzy objevily také na internetu – ale to neznamená, že se nemůžeme podívat na to, jak se film točil.

Ve videu se herci zaobírají svými postavami a sdělují divákům, jak je vnímají oni a jak se je snaží také zahrát, aby svou představu o postavách věrohodně přenesli na plátno. Vypadá to, že jiskření mezi Tris a Čtyřkou bude výraznější, než bylo v knize, zároveň se Veronica Roth vyjádřila v tom smyslu, že si tvůrci pohráli se sledem některých scén. Může se tak stát, že se ve filmu jisté události odehrají v jiné souslednosti, možná i trošku jinak. Myslím, že všichni skalní fanoušci by se na to měli psychicky připravit.

Kromě toho tu máme další ochutnávku nových fotek:

Zdroj informací a obrázků: IAmDivergent.com, MTV.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

thirteen − 11 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..