Insurgent má svého scénáristu

Natáčení Divergentu je v plném proudu a okolo celé knižní série se pořád něco děje. Summit Entertainment se rozhodlo pustit do plánování druhého filmu.

InsurgentScénáře Insurgentu se ujme Brian Duffield, který je na tomto poli poměrně nováčkem. Stojí zatím pouze za scénářem k filmu Jane Got a Gun s premiérou plánovanou na rok 2014 a s Natalií Portman a Ewanem McGregorem v hlavních rolích.

Ačkoliv nebylo dosud filmové pokračování stoprocentně potvrzeno, je docela zřejmé, že Summit plánuje s natáčením začít ke konci tohoto roku, či na začátku roku příštího.

V takovém případě by se Insurgent mohl dočkat své premiéry v létě 2015.  Pokud se tedy ukáže, že Divergent diváky chytnul a dokáže si na sebe vydělat.

Naděje na to, že bychom v druhém díle konečně uviděli Uriaha nám tedy znatelně stoupá. Nezbývá než držet palce štábu, aby se jim podařil první díl a otevřel tak dveře pokračování.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, Deadline.com, PageToPremiere.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

1 komentář: „Insurgent má svého scénáristu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × three =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..