Delirium seriálem nebude

Vypadá to, že seriály na základě oblíbených young adult knih nemají zrovna štěstí. The CW odmítla The Selection a Fox s Deliriem udělalo totéž.

deliriumOsud obou seriálů by se dal shrnout krásnou větou: Mnoho povyku pro nic. Bohužel, po všech nadšených informacích o tom, který herec byl vybrán pro kterou roli, tu máme jednu smutnou: Fox upustilo od plánu převést oblíbenou knižní trilogii Delirium z pera Lauren Oliver do seriálové podoby.

Hodinový pilot byl dokončen už minulý měsíc a společně s dalšími potenciálními seriály připraven před „velkou porotu“. Ta měla rozhodnout o jeho osudu. Vedení Fox v seriálu nevidělo dostatečný potenciál, proto od seriálu nakonec upustilo.

Herci se nebáli vyjádřit své zklamání prostřednictvím Twitteru. Zároveň poděkovali všem, kteří jim po celou dobu příprav nadšeně přáli úspěch.

Překvapivé je, že většina fanoušků si seriál nepřála. Tvůrci se totiž rozhodli přepracovat koncept po svém, tudíž by se s předlohou nejspíš v lecčems rozcházel. Někdy jsou nejspíš i špatné zprávy vlastně dobré.

Zdroje informací  a obrázků: Deadline.com, MTV.com

Profilový obrázek

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

2 komentáře: „Delirium seriálem nebude

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × one =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..