Seriál Čarodějky z East Endu

Stanice Lifetime dala zelenou seriálu Witches of East End natočenému podle knih Melissy de la Cruz.

Čarodějky z East EnduVedení stanice si objednalo sérii o deseti hodinových dílech. Seriál se zaměřuje matku a její dvě dospělé dcery, které jsou další generací čarodějek v rodině.

Anotace knihy: V North Hamptonu, městečku v nejvýchodnějším výběžku Long Islandu, žijí tři ženy Beauchampovy – matka Joanna s dcerami Freyou a Ingrid. Zdá se, že tohle malebné městečko, věčně zahalené v mlžném oparu, uvízlo v čase, a všechny tři ženy zde žijí zdánlivě poklidným, jednotvárným životem. Všechny tři ale ukrývají velké tajemství. Jsou to mocné čarodějky, které však mají zakázáno své magické schopnosti využívat. Přestože je magie, kterou používají, dobře míněná a neškodná, začnou se v městečku dít nevysvětlitelné, zlé věci.

V roli Joanny Beauchamp se představí Julia Ormond (Legenda o vášni), její dcery ztvární Jenna Dewan-Tatum (Let’s Dance) a Rachel Boston. Produkce seriálu se ujali Maggie Friedman a Erwin Stoff. Stanice plánuje seriál nasadit během letošního roku.

Julia Ormond Jenna Dewan Rachel Boston

První díl knižní série u nás vydalo nakladatelství BB/art v září 2012, pokračování, orig. Serpent’s Kiss, je předběžně ohlášeno na druhou polovinu letošního roku.

Zdroje informací a obrázků: tvline.com, bbart.cz, IMDb.com

Profilový obrázek

Markéta Kubalová

Marketingový nadšenec, knihomolka, milovnice dobré hudby a seriálů. „Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého.“ (Čínské přísloví)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

8 − 2 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..