Trailer na druhou část druhé série Wednesday

Komiksy Novinky Seriály

První čtyři epizody nové řady si můžete už nyní na Netflixu pustit. Co nás ale čeká dál?

Wednesday Addams (Jenna Ortega) se vrací, aby znovu bloudila gotickými chodbami Akademie Nevermore, kde na ni čekají noví nepřátelé i nové trable. V této řadě se Wednesday bude muset vyrovnat s rodinou, přáteli i starými protivníky, což ji zavede do dalšího roku plného temně zábavného a podivínského chaosu. Ozbrojená svým typickým ostrým důvtipem a kamenným výrazem se Wednesday zároveň ponoří do nového mrazivého nadpřirozeného tajemství.

Letos se ke Wednesday ve škole připojí nový člen Addamsovy rodiny: její malý bratr Pugsley (Isaac Ordonez), který začíná svou vlastní cestu na Akademii Nevermore. Jejich rodiče, Morticia (Catherine Zeta-Jones) a Gomez Addams (Luis Guzmán), budou mít také zvýšenou přítomnost na akademické půdě – vzácná nová forma mučení pro zuřivě nezávislého amatérského detektiva.

Když jsme naposledy viděli bývalou ředitelku Akademie Nevermore Larissu Weems (Gwendoline Christie), měla pěnu u úst a umírala bolestivou smrtí poté, co ji otrávila Marilyn Thornhill (Christina Ricci). Trailer k druhé polovině druhé série seriálu Wednesday odhaluje, že se Weems vrátí v celé své zářivé, bezvadně oblečené slávě – v podobě nového duchovního průvodce Wednesday. „Překvapení!“ vrní Weemsová v traileru.

„Byla jsem nadšená, že jsem se mohla vrátit a znovu pracovat s tímto skvělým obsazením, s úžasnou Jennou Ortega a zbytkem našeho skvělého obsazení,“ prozradila Christie. „Cítila jsem se, jako bych se vracela ke skupině přátel, kteří jsou všichni na vrcholu. Je pro mě velkým potěšením být součástí tohoto emotivního světa, tohoto světa fantazie a hrát postavu Larissy Weems, kterou opravdu zbožňuji a o jejímž ztělesnění jsem hodně přemýšlela.“

Wednesday nemá duchovního průvodce od té doby, co na konci první série ztratila přístup ke své bývalé spektrální poradkyni Goody Addams (kterou také hraje Ortega). Naše pichlavá protagonistka není typ, který by přiznal, že potřebuje pomoc, ale po událostech finále první části druhé série, které ji nechaly v kómatu, se jí očividně hodí veškerá rada, kterou může dostat.

Wednesday se bude muset utkat s odporným Tylerem Galpinem (Hunter Doohan), zjistit, proč se její schopnosti náhle porouchají, a nadále se vyrovnávat s přítomností své matky Morticie (Catherine Zeta-Jones) na kampusu Nevermore. Je tedy vítaným pohledem – alespoň pro diváky – spatřit Weemsovu zářící tvář v okamžiku, kdy Wednesday otevře oči. Druhá část se na Netflixu objeví už 2. září.

Zdroj informací a obrázků: Netflix.com/tudum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge