První fotka Art3mis v Ready Player One

První oficiální trailer k filmu Ready Player One podle knihy Ernesta Cliena udělal na Comic Conu poměrně veký poprask. Od té doby jsme se ale moc novinek nedočkali. Až teď tu máme první fotku oblíbené hráčky Art3mis.

Ready Player One se odehrává v roce 2045, kdy je svět díky energetické a ekonomické krizi velmi chmurným místem k životu. Není divu, že většina lidí utíká před realitou do uměle vytvořeného vesmíru videoherního systému OASIS, kde mohou zapomenout na běžné starosti, vytvořit si novou identitu a jejím prostřednictvím se pak pohybovat po tisícovkách virtuálních planet, pracovat, studovat, bavit se a prožívat své sny.

Režie filmu se ujal Steven Spielberg, za scénářem stojí Zak Penn a Eric Eason. V hlavních rolích uvidíme Tye Sheridana, Olivii Cook, Bena Mendelsohna nebo T.J. Millera. Právě Olivii Cook poprvé vidíme na uveřejněné fotce v roli Art3mis.

Zdroj informací a obrázků: EW.com, ComingSoon.net

 

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen − 5 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..