Co nás čeká v třetí sérii The Magicians?

Nedávno jsme vás informovali o tom, že se v nejnovější řadě oblíbeného kouzelnického seriálu podle knih L. Grossmana dočkáme Felicii Day. Teď se už konečně můžeme podívat na první trailer.

Druhá série skončila dosti zajímavě, jelikož se naši hrdinově přičinili k tomu, že ze světa zmizela magie. Nebo možná ne tak úplně…

The Magicians (v češtině V zajetí kouzel) vypráví příběh brilantního doktoranda Quentina Coldwatera, který je přijat na vysokou školu Brakebills College for Magical Pedagogy. Jde o tajnou newyorskou univerzitu, která se specializuje na magii.

Spolu se svými dvacetiletými přáteli Quentin brzy objeví, že magický svět fantasy, o kterém četl jako malý v knížkách, je velmi skutečný… a pro lidstvo představuje obrovské nebezpečí. Třetí řada seriálu má premiéru už 10. ledna, což je téměř za rohem.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, CSFd.cz, Serialzone.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × 2 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..