Nové fotky k The Hate U Give

Natáčení adaptace knihy Angie Thomas je v plném proudu a i když jsme vám už dříve ukazovali pěknou dávku fotek z natáčení, máme tu pro vás další.

Hlavní hrdinkou příběhu je šestnáctiletá Starr Carterová (Amandla Stenberg), která se pohybuje mezi dvěma odlišnými světy: žije v chudinské čtvrti, ale navštěvuje školu v nóbl čtvrti na předměstí. Křehkou rovnováhu mezi těmito prostředími ale naruší událost, při které se stane svědkem tragické události. Policista zastřelí Khalila (Algee Smith), jejího nejlepšího kamaráda z dětství. Neozbrojeného. Jeho smrt se rázem dostane do titulků celostátních novin.

Někteří jej nazývají zlodějem, jiní dokonce drogovým dealerem nebo členem gangu. Lidé pořádají v Khalilově jménu protestace. Někteří policisté a dokonce i drogový král se snaží Starr a její rodinu zastrašit. Všichni chtějí vědět, co se tu noc doopravdy stalo. A jediný živý člověk, který to ví, je Starr. Jenže to, co řekne, by mohlo převrátit vzhůru nohama celou její komunitu a ohrozit její vlastní život.

View this post on Instagram

Common the Cop #TheHateUGiveMovie

A post shared by @ oaktreetee on

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net, Instagram.com

Profilový obrázek

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

six + eight =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..