J.K.Rowling dopsala scénář k druhému dílu Fantastických zvířat

Od premiéry Fantastických zvířat uběhl už ten správný čas na to, abychom se začali pídit po jeho pokračování. Poslední zpráva se týkala obsazení role mladého Brumbála a teď je ten správný čas na něco nového, přece jenom je premiéra stanovena na příští rok.

Vypadá to, že Rowling dokončila scénář k druhému filmu, alespoň to tedy potvrdila na svém Twitteru.

Samozřejmě scénář nejspíš dopsala už dříve, jelikož se má natáčení rozběhnou už teď v srpnu, ale oficiální potvrzení dostali fanoušci až teď. V roli Mloka opět uvidíme skvělého Eddieho Redmaynea. Zno uvidíme také Katherine Waterston jako Tinu, Alison Sudol jako Queenie, Dana Foglera jako Jacoba a dokonce i Ezru Millera jako Credence, jehož postava v prvním díle zemřela… nebo to tak alespoň vypadalo.

V pokračování bychom se měli více ponořit do krize, kterou vyvolalv Evropě Grindelwald, jehož si opět zahraje Johnny Depp. Seznámíme se s Mlokovým bratrem Theseusem (Callum Turner) a nejspíš uvidíme i Zoë Kravitz jako Letu Lestrange.

Zdroj informací a obrázků: Deadline.com, Hypable.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ten + 1 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..