První oficiální plakát filmu The Fault in Our Stars

Už je to nějaká ta doba, co jsme vás naposledy informovali o filmové adaptaci oblíbené knihy Johna Greena, která v češtině vyšla pod názvem Hvězdy nám nepřály. Dnes byl odtajněn oficiální plakát k filmu a my se s vámi o něj rádi podělíme.

fault-in-our-stars-movie-poster-full

Na plakátu vidíme hlavní dvojici – Guse a Hazel – jak pokojně leží na zelené trávě a užívají si jeden ze svých romantických šťastných momentů. Hlavní tagline říká „One sick love story“ a promuje premiéru 6. června 2014.

Hazel si ve filmu zahraje Shailene Woodley a Guse zase Ansel Elgort. Oba dva spolu už pracovali na filmové verzi Divergence, která se do kin chystá také v přístím roce. Zajímavostí ovšem může být, že si v Divergentu zahráli sourozence, zatímco ve Fault in Our Stars po sobě budou romanticky pokukovat.

Zdroj infomací a obrázků: Hypable.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × 3 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..