Seriál Reacher dostane i třetí řadu

Knihy Novinky Seriály

Po úspěchu druhé série se rovnou skočilo na natáčení série další, která by Reacherovi měla ukázat nový svět.

Pokud vás seriál naprosto minul, tady je pár základních informací. Reacher je akční seriál založený na románech Lee Childa, která sleduje bývalého vojenského agenta, co bojuje se zločinem. V první sezóně byl Reacher zatčen za vraždu, kterou nespáchal. Když je propuštěn z vězení, vydává se hledat lidi, jenž ho obviňovali – a odhaluje temnou síť místních politiků, policie a obchodníků. V druhé řadě se Reacher snaží udělat krok od investigativní práce, ale je vtažen zpět, když je zavražděn jeden z jeho kolegů z americké armády.

Od premiéry v roce 2022 si Reacher nashromáždil zuřivou základnu fanoušků. Variety uvádí, že sezóna 1 byla první série Prime Video, která se umístila na vrcholu žebříčku Nielsen. Podle Deadline první tři epizody druhé sezóny překonaly celou sledovanost první sezóny o více než 50 %.

Podobně jako posun mezi sezónou 1 a 2, i budoucí díly v životě akčního hrdiny Jacka Reachera pošlou bývalého vojenského agenta na zcela novou misi. Tentokrát půjde starý dobrý Reacher do utajení. Podle Prime Video bude třetí řada vycházet ze sedmého románu série, Zásah.

Kniha z roku 2003 sleduje Reachera v utajení v Bostonu, kde se nachází kvůli tomu, aby zachránil informátora zadrženého strašidelným nepřítelem z jeho minulosti. To pro Reachera znamená více přátel – a více informací o jeho tajemné minulosti.

Obsazení nové série doplnil Anthony Michael Hall jako impozantní obchodník Zachary Beck, který je také ovdovělým otcem dvacetiletého syna Richarda a vlastní společnost na dovoz koberců, o níž se Reacher a jeho společníci domnívají, že kryje ještě ohavnější operaci. Sonya Cassidy byla obsazena do role Susan Duffy, která je extrémně inteligentní a drsná agentka DEA z Bostonu s ostrým a sarkastickým smyslem pro humor.

Další série Reachera se momentálně natáčí v Torontu poté, co bylo v prosinci oznámeno prodloužení. Dalších dílů bychom se tak na Prime Video mohli dočkat v roce 2025.

Zdroj informací a obrázků: Variety.com, TVGuide.com, Esquire.com, DatabazeKnih.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge