Trailer na druhou část třetí série Zaklínače

Knihy Novinky Seriály

Prvních pět dílů třetí série s Henry Cavillem už máme za sebou a i když je podle všeho sledovanost výrazně nižší, než by Netflix očekával, dostali jsme novou lákačku na to, co nás ještě čeká.

Na konci první várky epizod se skutečný padouch série konečně odhalil, když uspořádá převrat před Konkláve mágů na ostrově Thanedd. Je to Vilgefortz (Mahesh Jadu). Ukázalo se, že už dlouho zasévá rozpory mezi nejmocnějšími na kontinentu, a až se 27. července seriál vrátís posledními třemi epizodami, uvidíme, jak tato bitva dopadne.

I když stále není jasné, jak se dynamika síly změní a kdo zůstane po boji naživu, jedna věc je jistá… Geralt, Yennefer (Anya Chalotra), Ciri (Freya Allan) a Jaskier ( Joey Batey) rozhodně zůstanou za každou cenu spolu.

Jak říká Geralt v traileru ke 2. části třetí sezóny: „Nedošli jsme tak daleko, jen abychom jeden druhého opustili.“ A Jaskier potvrzuje, že náš hrdina bude bránit Ciri za každou cenu. Bard říká: „Válka, která se chystá venku, není nic ve srovnání s tím, co Geralt udělá, aby ochránil svou dceru.

Zdroj informací a obrázků: Netflix.com/tudum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge