Amazon pracuje na MMO hře ze světa Pána prstenů

Knihy Novinky Zábava

Zatím není známo, kdy se dočkáme druhé řady Prstenů moci, ačkoliv se právě natáčí. Místo toho ale přichází jiná zajímavá zpráva.

Amazon Games oznámilo, že pracují na nové masivní multiplayerové online hře (MMO) založené na Pánovi prstenů od J.R.R. Tolkiena. Dobrodružství by se mělo odehrávat ve Středozemi a bude obsahovat příběhy z literární trilogie Hobit a Pán prstenů.

Amazon Games Orange County vede vývoj poté, co gigant technologické společnosti uzavřel dohodu s Middle-earth Enterprises. „Jsme odhodláni přinášet hráčům vysoce kvalitní hry, ať už prostřednictvím originálních IP nebo dlouho milovaných, jako je Pán prstenů,“ řekl Christoph Hartmann, viceprezident Amazon Games. Amazon Games vydá hru globálně pro PC a konzole. Datum vydání hry bude oznámeno později.

Přinést hráčům nový pohled na Pána prstenů je pro náš tým dlouho aspirací a jsme poctěni a vděční, že nám Middle-earth Enterprises svěřuje tento ikonický svět. Jsme také potěšeni, že po naší loňské dohodě s Tomb Raider rozšiřujeme náš vztah s Embracer Group, protože se ukázalo, že jsou vynikajícími spolupracovníky.“ Uvidíme, jestli se hry dočkáme dříve než pokračování nákladného seriálu, který fanoušci přijali spíše rozpačitě.

Zdroj informací a obrázků: Deadline.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge