Trailer na Baladu o ptácích a hadech toho hodně slibuje

Filmy Knihy Novinky

Dllouho očekávaná adaptace prequelové knihy Hunger Games od Suzanne Collins se nezadržitelně blíží a my tu máme první oficiální trailer, který vypadá parádně.

Začínají desáté Hladové hry. Osmnáctiletý Coriolanus Snow se v Kapitolu připravuje na svou jedinou příležitost získat slávu jako mentor, jeho šance jsou však mizivé. Dostal ponižující úkol trénovat největšího outsidera, Lucy Grey, dívčího zástupce chudého dvanáctého kraje. Ale poté, co sečtělá dívka vzdorovitým zpěvem během ceremoniálu upoutá pozornost celého Panemu, si Snow uvědomí, že by mohl zvrátit špatné poměry v jejich prospěch.

V aréně bude probíhat boj na život a na smrt. Mimo ni Coriolanus Snow začne se svou svěřenkyní soucítit a stane před zásadním rozhodnutím. Jejich závod s časem o přežití nakonec odhalí, kdo je nevinný zpěvný pták a kdo had, čekající na svou příležitost udeřit.

V hlavních rolích uvidíme Toma Blytha, Rachel Zegler, Petera Dinklage, Huntera Schafera, Joshe Andrés Riveru, Jasona Schwartzmana a Violu Davis. Film režíroval Francis Lawrence podle scénáře od Michaela Arndta, Suzanne Collins a Michaela Lesslieho. Česká premiéra je stanovena na 16. listopadu 2023.

Zdroj informací a obrázků: Collider.com, ForumFilm.cz, Nerdist.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge