Cizinka láká na sedmou sérii

Knihy Novinky Seriály

Nejnovější řada oblíbeného seriálu natočeného podle knih od Diany Gabaldon se objeví už letos v létě a rozhodně se máme na co těšit.

Seriál sleduje příběh Claire (Caitriona Balfe), zdravotní sestry z 2. světové války, která je záhadně transportována v čase a začíná nový život ve Skotsku v roce 1743. Ačkoliv příběh Cizinky začíná ve Skotsku, Fraserovi už překročili oceán, aby si vybudovali nový život v Americe. V minulé sezóně rodina bojovala o to, aby zůstala pohromadě na pokraji americké revoluce, zatímco protichůdné politické síly hrozily vtažením do jejich krvavé války. Naštěstí láska přemůže vše a navzdory mnoha překážkám na cestě Fraserových ke štěstí zůstává rodina pohromadě.

Claire a její manžel Jaime (Sam Heughan) se i v sedmé řadě budou pokračovat ve svém životě v Novém světě. V seriálu se objeví několik nových tváří jako je Charles Vandervaart jako William Ransom, Izzy Meikle-Small jako Rachel Hunter a Joey Phillips jako Denzell Hunter. Vrátí se také Sophie Skelton jako Brianna MacKenzie, Richard Rankin jako Roger MacKenzie, John Bell jako Young Ian, David Berry jako Lord John Grey, Caitlin O’Ryan jako Lizzie Beardsley a Paul Gorman jako Josiah a Keziah Beardsley.

Sedmá série by se měla objevit v létě 2023. Kromě toho se začalo pracovat také na spin-offovému seriálu Outlander: Blood of My Blood, který bude sledovat osud Jamieho rodičů. Zatím ovšem není známo hlavní obsazení, ani kdy bychom se seriálu mohli dočkat.

Zdroj informací a obrázků: Collider.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge