Skončilo natáčení seriálu Fallen

Knihy Novinky Seriály

Autorka knižní předlohy, Lauren Kate, nedávno na svém Facebooku oznámila, že skončilo natáčení seriálu a také se podělila o pár fotek ze zákulisí.

Hlavní hrdinkou příběhu je Luce, která je poslána do internátní školy pro problémové mladistvé hned poté, co je obviněna ze žhářství, během něhož zemřel mladý chlapec. Ve škole plné zvláštních spolužáků potkává záhadného a odtažitého Daniela, který s ní ale nechce mít nic společného a až podezřele se jí vyhýbá. Luce se snaží zjistit jeho tajemství stůj co stůj. Nejen, že jí Daniel silně přitahuje, ale přijde jí na něm i něco velmi povědomého. Jako by ho snad znala tisíce let…

Osmidílný seriál režíroval Matt Hastings, scénář napsali Rachel Paterson a Roland Moore. V hlavních rolích Luce, Daniela a Cama uvidíme Jessicu Alexander, Gijse Bloma a Timothyho Innese. Dále uvidíme Alexandera Siddiga, Sarah Niles, Josefine Koenig, Esme Kingdom, Mauru Bird, Lawrence Walkera, Indeyarna Donaldson-Holness, Samanthu Bell, Juliana Krenn, Lauru Majid a Courtney Chen.

Zatím není známo, že by se seriál měl objevit také jinde než na brazilské streamovací platformě Globoplay, pro kterou se seriál natáčel. Autorka ovšem kromě dvou fotek výše uveřejnila také „představení“ hlavní hrdinky:

Zdroj informací a obrázků: Facebook.com/LaurenKateAuthor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge