Paul Mescal jako hlavní tvář nového špionážního thrilleru

Filmy Knihy Novinky

Na obzoru je nový „sexy, nebezpečný, morálně ambivalentní“ špionážní příběh, první v nadějné franšíze vycházející z knih Charlese Cumminga.

Má jít o adaptaci prvního dílu série A Spy By Nature, který sleduje Aleca Miliuse, rozčarovaného dvacátníka, jehož dar klamat upoutá pozornost MI6. Uvězněn v náporu geopolitické války o komodity, do které jsou zapojeni Britové a Američané, se doma snaží udržet vztah se svou přítelkyní a vybudovat společnou budoucnost. Jak se jeho síť lží rozrůstá, je Alec nucen čelit své vlastní povaze – zda může být dobrým mužem i dobrým špiónem.

Film má režírovat Kevin Macdonald podle scénáře Johna Hodge a Josepha Charltona. „Už mnoho let jsem chtěl natočit A Spy By Nature – a když jsem potkal Paula Mescala s jeho okouzlující směsí inteligence, dovedností a mládí, věděl jsem, že jsem našel perfektní hvězdu,“ řekl Macdonald. „Toto je velmi moderní špionážní příběh – sexy, nebezpečný, morálně ambivalentní – a jen herec s Paulovým talentem ho dokáže vytáhnout.“

A Spy By Nature zkoumá rostoucí talent mladého špióna pro lhaní a podvody a důsledky, které to má na jeho profesní i soukromý život. Zatím není známo, kdy by mělo začít natáčení nebo kdy se film objeví v kinech.

Zdroj informací a obrázků: NerdsAndBeyond.com, Deadline.com, TheHollywoodReporter.com, GoodReads.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge