Lin-Manuel Miranda rozšíří obsazení Percy Jacksona

Knihy Novinky Seriály

Ačkoliv se seriálových odbrodružství oblíbeného poloboha dočkáme na Disney+ až za 2 roky, tvůrci dělají vše pro to, aby nám seriál rozhodně neušel.

Percy Jackson and the Olympians se točí okolo hlavního hrdiny Percyho Jacksona. První kniha série, Zloděj blesku, seznamuje čtenáře s Percym, 12letým chlapcem, který většinou žije normální život. Dokud se jeho učitelka nepromění v monstrum, co se ho snaží zabít. Když se to dozví jeho máma, konečně mu řekne pravdu: Percy je polobůh. Proto pošle Percyho do Tábora polokrevných, kde může být s jinými dětmi, jako je on. Zatímco je tam, dozví se více o sobě a světě, který kdysi považoval za fikci. Brzy se stane centrem chystané války a cestuje přes USA do podsvětí, aby ji zastavil dříve, než eskaluje.

Novou známou tváří seriálu bude Lin-Manuel Miranda, který si zahraje Herma, boha všech poslů, který vyhlíží cestovatele a zloděje a sám je vlastně podvodníkem. Hermes je popisován jako charismatický a život večírku – ale jeho kouzlo jen málo léčí napjatý vztah s jeho synem Lukem (Charlie Bushnell), který je stejně jako Percy (Walker Scobell) polobůh. Hermes váhá, jestli má Percymu a jeho přátelům pomoci, protože zapojit se do toho je někdy větší problém, než to stojí za to.

Dále uvidíme Leah Sava Jeffries jako Annabeth Chaseovou a Aryana Simhadri Grovera Underwooda. Dior Goodjohn jako Clarisse LaRue, dceru Árese, Oliveu Morton jako Nancy Bobfit, Jasona Mantzoukase jako pana D., Virginia Kull jako Sally Jakcson, Percyho matku, Megan Mullaly jako fúrii Alecto, Glynna Turmana jako ředitele Tábora polokrevných Chérona a Timma Sharpa jako manžela Sally, Gabea Ugliana.

Zdroj informací a obrázků: HollywoodReporter.com, Deadline.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge