Henry Cavill se už jako Zaklínač nevrátí

Knihy Novinky Seriály

Objevila se překvapivá zpráva o tom, že se velký fanoušek knižní í herní předlohy už do své role pro čtvrtou sezónu nevrátí.

Nejedná se o žádné spekulace, informaci o nepokračování v seriálu uvedl na svém Instagramu samotný herec. Zpráva dorazila pár dní po té, co bylo oficiálně oznámeno, že se Cavill navrátí do role Supermana pro DC a to díky menšímu cameu v Black Adamovi, který momentálně běží v kinech.

Ve čtvrté řadě tak v roli uvidíme Liama Hemswortha, jenž se proslavil díky adaptaci knihy Nicholase Sparkse, Poslední píseň. Mohli jste jej také vidět například v pokračování Dne nezávilosti. Cavill se tak naposledy objeví v třetí řadě příští rok. Ke změně se vyjádřil takto: „Moje cesta Geralta z Rivie byla plná jak příšer, tak dobrodružství, nyní ale bohužel musím odložit svůj medailon a své meče. Pro sezónu 4 na mé místo nastoupí fantastický pan Liam Hemsworth. Tak jak je tradicí u těch největších literárních postav předávám pochodeň s úctou k času, jenž jsem strávil ztělesňováním Geralta a budu nadšeně vyhlížet, jak se této fascinující postavy ujme Liam. Tato postava má úžasnou hloubku, a já se moc těším na to, co všechno v ní najde.

Pro fanoušky je to docela smutná zpráva, jelikož to byl samotný Cavill, který dotlačil seriál k výrobě a zavázal se k roli Geralta. Ovšem už u druhé série se spekulovalo o tom, že na scénáři pracují spíš lidé neznalí předlohy a kteří si z ní dokonce dělají legraci. Cavill musel několikrát bojovat o to, aby se v seriálu objevily některé důležité momenty z knih, nebo aby se příběh tak zbytečně nezamotával a dával smysl. Vypadá to, že během natáčení třetí řady už jeho pohár trpělivosti přetekl a raději se tak vrátí do role Supermana, než aby sledoval pomalý úpadek seriálu.

Útěchou tak může být, že ještě letos v prosinci na Netflixu uvidíme spin-offový seriál Zaklínač: Pokrevní pouto a příští rok v létě třetí sezónu s Cavillem. A pak se uvidí, jak to celé vůbec dopadne.

Zdroj informací a obrázků: Collider.com, HollywoodReporter.com, CSFd.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge