Dá se láska vypočítat?

Filmy Knihy Novinky

V listopadu se díky nakladatelství Jota dočkáme další knihy autorského dua Christina Lauren.

Jess Davisová je svobodná matka svérázné dcerky, která se vyzná v datech a statistikách, ale žádná čísla ji nepřesvědčí, aby uvěřila, že existuje opravdová láska. Všichni muži (kromě dědečka) ji zklamali. Otec o ni nestál a její bývalý se rozhodl, že není připraven být tátou ještě dřív, než se jejich dcera narodila. Zastávat roli táty i mámy je těžké… a osamělé.

Pak se ale Jess doslechne o GeneticAlly, společnosti, která se specializuje na vyhledávání ideálních partnerů na základě DNA. Má to být revoluce, která podle předpovědí navždy změní seznamování. Najít spřízněnou duši pomocí DNA? Spolehlivost čísel – to je něco, čemu Jess rozumí.

Alespoň to si myslela, dokud její test neukázal neslýchaně vysokou kompatibilitu se zakladatelem společnosti GeneticAlly, doktorem Riverem Peñou. Tohle jí nejde na rozum, protože doktora Rivera Peňu už zná. TEN nesympatický nafoukaný tvrdohlavec bezpochyby její spřízněnou duší být nemůže. Ale GeneticAlly má návrh – poznejte ho a my vám zaplatíme. To je nabídka, která se nedá odmítnout. A tak se s Riverem vláčí z jedné akce na druhou, kde předstírají dokonalý pár. Je to v zájmu firmy, jejíž hodnota by tak mohla vystřelit do nebeských výšin. A River už není nesympatický, zato je pořádně sexy, a z vědeckého pokusu se začne stávat nadějný vztah. Dokud ovšem nepřijde další rána, která může všechno, včetně Riverovy firmy, zničit…

Rovnice lásky vychází už 16. listopadu. A není to jediná zajímavá novinka. Ačkoliv to kdysi vypadalo, že se dočkáme filmové adaptace jejich prvotiny Božský bastard, k filmovému nebo seriálovému zpracování mají nově spíš nakročeny knihy Spolubydlící a Nelíbánky. U obou knih byla totiž prodána práva a podle všeho se pracuje na scénářích, na nichž se podílí samotné autorky. Uvidíme, jak to tedy dopadne.

Zdroj informací a obrázků: Jota.cz, ChristinaLaurenBooks.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge