Nový trailer na Vampire Academy je tady

Knihy Novinky Seriály

Před měsícem jsme vám přinesli první ochutnávku nového upířího seriálu vycházejícího z oblíbené knižní série Richelle Mead, dneska tu máme další ochutnávku.

Vampýrská akademie vypráví příběh dvou věrných kamarádek Rose a Lissy, které se připravují na dokončení studia a vstupu do královské upírské společnosti. Přitom se snaží přijít na kloub záhadné hrozbě, která stále a stále útočí na Lissin život. Jako budoucí strážkyně Lissy není nic, co by Rose neudělala, aby ji ochránila – i kdyby to znamenalo obětovat svůj vlastní život, aby ji zachránila.

A jako by samo o sobě tohle nestačilo, vypadá to, že mezi Rose a strážcem Dimitrim to pořádně jiskří, což by se dít nemělo vzhledem k tomu, že je Dimitri její učitel. Lissa se naopak sbližuje se společenským outsiderem Christianem, který není zrovna ten správný typ muže, s nímž by se měla zaplétat dívka z královské rodiny.

Desetidílný seriál by se měl 15. září objevit na streamovací platformě Peacock. Vývoj seriálu mělo na starosti duo Julie Plec a Marguerite MacIntyre, které stojí také za úspěšnými seriály Upíří deníky, navazujících The Originals a poté i Odkaz. V seriálu uvidíme Sisi Stringer jako Rose Hathaway, Danielu Nieves jako Lissa Dragomir, Kierona Moorea jako Dimitriho Belikova a André Dae Kima jako Christiana Ozeru.

Zdroj informací a obrázků: Collider.com, HollywoodReporter.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge