Seriálový Tom Swift dorazí už zítra

Knihy Novinky Seriály

Premiéra spin-offového seriálu Nancy Drew má ohlášenou premiéru už na zítra. Podívejme se tedy na to, co zajímavého nás čeká.

Knižní série Tom Swift Jr. čítá na 33 dílů a vycházela v letech 1954 až 1971. Pod autorským marketingovým jménem Victor Appleton II se jako skuteční autoři vystřídali třeba William Dougherty, Johnny Almquist, Richard Sklar, Jim Lawrence, Thomas Mulvey, Richard McKenna a Vincent Buranelli. Tom Swift sleduje příběhy mladého vynálezce, který díky svým vynálezům řeší záhady.

V chystaném seriálu bude ovšem Tom černoch a gay, milionový vynálezce, co se dostane až moc hluboko do světa sci-fi konspiračních teorií a nevysvětlitelných úkazů po té, co jeho otec záhadně zmizí. Tom se tak rozhodne odhalit pravdu, přitom za sebou nechá svůj život plný peněz, jen aby byl vždy krok před skupinou Iluminátů, která se ho bude pokoušet zastavit.

V hlavních rolích seriálu uvidíme Tiana Richardse, Ashleigh Murray, Marquise Vilsón, Alberta Mwangi a April Parker Jones. Seriál by měl mít celkově 10 dílů, premiéra je stanovena na zítra.

Zdroj informací a obrázků: DigitalSpy.com, Collider.com, NerdsAndBeyond.com 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge