Nenechte si ujít Dashe s Lily v knižní i seriálové podobě

Další oblíbená knižní romance se dočkala seriálového zpracování díky Netflixu a také znovuvydání knihy s novou obálkou.

Lily zanechala chvíli před Vánoci červený zápisník plný výzev na poličce svého oblíbeného knihkupectví a čeká, až někdo přijme nabídku ke hře.

Ale je Dash ten pravý? Nebo je jejich osudem vzájemně sdílet svoje sny a touhy jen na stránkách deníku, který na střídačku schovávají po celém vánočním New Yorku?

Můžou se ve skutečnosti setkat, bude to fungovat? Bude červený zápisník jejich knihou přání? Nebo se k sobě vlastně ani trošku nehodí?

Dash & Lily: Kniha přání vyšla v českém překladu u nakladatelství CooBoo už v roce 2014, nové vydání je připraveno na 7. prosince.

10. listopadu na Netflix dorazil také osmidílný seriál s Austinem Abramsem a Midori Francis v hlavních rolích. Prozatím má poměrně vysoká hodnocení a dobré recenze, takže pokud se už chcete naladit na vánoční atmosféru, určitě se do něj pusťte.

Zdroj informací a obrázků: Albatrosmedia.cz, Netflix.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

10 + sixteen =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..