První trailer na Enolu Holmes je tady

Filmy Knihy Novinky

Že se ještě tento rok na Netflixu dočkáme další zajímavé knižní adaptace, jsme vám psali už v květnu. Teď se konečně můžeme podívat také na trailer.

Sherlocka a jeho bratra Mycrofta už známe, je tu ovšem ještě jejich mladší sestra Enola, která se svým intelektem od svých bratrů zase tolik neliší. Enola Holmes Mysteries je oblíbená knižní série z pera Nancy Springs, jejíž první dva díly z celkových šesti vyšly před několika lety také v češtině u Knižního klubu.

Film vychází z prvního dílu, kde potkáváme šestnáctiletou Enolu (v knize jí je čtrnáct), ve chvíli kdy zjistí, že její maminka záhadně zmizela zrovna v den jejích narozenin. Sherlock ani Mycroft nemají zájem na tom, začít zrovna s tímto vyšetřováním, takže se do toho musí Enola pustit sama.

Vydává se tak v převleku do temných, nebezpečných končin Londýna – ale ani její příslušnost k rodině mistra dedukce ji nedokáže předem připravit na to, s čím se musí vypořádat. Nachází sice stopy vedoucí k mamince, ale cestu jí kříží bezcitní únosci, zločinní vrahové a co víc – i její prohnaný starší bratr!

V hlavní roli Enoly se nám představí Millie Bobby Brown. Jejího bratra Sherlocka si zahraje Henry Cavill a v roli bratra Mycrofta uvidíme Sama Claflina. A v roli jejich matky uvidíme Helenu Bonham Carter. Film se na Netflixu objeví už 23. září.

Zdroj informací a obrázků: Netflix.com, IMDb.com, DatabazeKnih.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge