Christina Aguilera nazpívala pro Mulan novou píseň

Filmy Knihy Novinky

Naposledy jsme vám ukazovali nový trailer na filmovou adaptaci, dříve také plakáty a nějaké fotky. Teď se objevila také nová píseň k filmu.

Disney uveřejnilo speciální ukázku, kde můžeme novou píseň Loyal Brave True, kterou pro film zpěvačka nazpívala, slyšet. Spolu s ní přezpívala také původní píseň Reflection, která zazněla už v animovaní verzi v roce 1998. Obě písně by se měly objevit na oficiálním soundtracku k filmu 25. března. Novou píseň pro film napsali Jamie Hartman, Harry Greyson-Williams, Rose Golan a Billy Crabtree, za produkcí stojí Jamie Hartman.

Když císař Číny vydá nařízení, že jeden muž na rodinu musí sloužit v císařské armádě k obraně země před nájezdníky ze severu, Hua Mulan, nejstarší dcera ctěného bojovníka, zaujme místo svého nemocného otce.

V přestrojení za muže překonává Hua Jun nástrahy na každém kroku své cesty a učí se využívat své vnitřní síly a přijímat svůj skutečný potenciál. Tato epická cesta z ní nejen učiní ctěného bojovníka, ale vyslouží jí i respekt vděčného národa… a hrdého otce.

Mulan přináší slavné mezinárodní obsazení, které zahrnuje: Yifei Liu v roli Mulan; Donnie Yena v roli velitele Tunga; Jasona Scotta Leea jako Böri Khana; Yosona Ana jako Cheng Honghui;  a také Gong Li jako Xianniang a Jet Li jako císaře. O režii filmu se postaral Niki Caro, a to dle scénáře Ricka Jaffy & Amandy Silverové, Elizabeth Martinové & Lauren Hynek, na motivy výpravné básně Balada o Mulan.

Česká premiéra filmu je stanovena na 26. března, což je už téměř za rohem.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge