První teaser na pátou sezónu Cizinky a nové fotky

Knihy Novinky Seriály

Nová série oblíbeného seriálu se nezadržitelně blíží, a proto tu máme lákačku v podobě teaseru, který toho opět hodně slibuje.

Pátá série Cizinky se na Starz objeví už 16. února 2020. Dějově by měl příběh kopírovat pátou knihu Hořící křížPíše se rok 1771 a válka je na spadnutí. Manželka Jamieho to tvrdí také. A Jamie jí chtě nechtě musí věřit, neboť jeho žena ví to, co mohou znát jen cestovatelé časem.

Claire se narodila v roce 1918 a během druhé světové války pracovala jako sestra a jako Cizinka putovala drsnou skotskou vysočinou. Anglická dáma se ocitla na místě, kde by žádná lady v roce 1743 neměla být. Jedinými Angličany ve Skotsku totiž tehdy byli pouze vojáci armády krále Jiřího.

Claire – manželka, matka a sestra – je stále Cizinkou, putující časem, a jejím jediným záchytným bodem je láska k milovanému Jamiemu. Její znalost budoucnosti už Jamiemu několikrát pomohla, ale uvrhla ho i do mnoha nebezpečí. A revoluce se blíží… Shoří jejich životy jako papír, nebo budou dál plát jak velký oheň?

Zdroj informací a obrázků: Starz.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge