Sedmá řada The 100 bude tou poslední

O tom, že se dočkáme ještě sedmé sezóny oblíbeného seriálu The 100 jsme vás informovali teprve nedávno. Nebylo ovšem jisté, jestli nebude seriál obnoven i dál. Teď už máme jasno.

Tvůrce seriálu Jason Rothenberg na svém Twitteru 4. srpna oficiálně oznámil, že je sedmá série tou poslední a že se seriál rozloučí 100. epizodou, což je docela příznačné 🙂

Podle všeho bylo toto ukončení i takto plánované, takže doufejme, že budeme spokojení tím, co nás čeká a že budou všechny zápletky pořádně ukončeny. Série původně vycházela z knižní předlohy Kass Morgan( knihy vyšly také v češtině), ale s přibývajícími epizodami se ubírala spíš svým vlastním směrem.

Mezitím si seriál získal poměrně silnou fanouškovskou základnu a i když ratingy nebyla poslední roky tak vysoké, stále se americká televizní stanice The CW seriálu držela. Ačkoliv se nejspíš příští rok dočkáme konce jedné éry, můžeme se těšit na další zajímavý kousek, jakým je už námi dříve zmiňovaná lehce hororová detektivní série Nancy Drew.

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net, Hypable.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × 5 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..