HBO vypustilo trailer k Watchmenům

Před dvěma lety jsme vás informovali o tom, že se HBO pustí do seriálové adaptace komiksových Watchmenů a díky Comic-Conu máme konečně i první trailer.

Strážci (Watchmen) se poprvé jako komiks objevili v roce 1986. Jeho autory jsou Alan Moore a Dave Gibbons, komiks spadá pod DC Comics. Děj se odehrává v alternativní verzi Ameriky v roce 1985, kdy maskovaní superhrdinové nejsou už dávno považováni za ochránce lidstva. Živoří na okraji společnosti a už jen vzpomínají na staré dobré časy.

Světlou výjimkou je umíněný Rorschach, který za smrtí svého přítele vidí rozsáhlé spiknutí, které má zlikvidovat nebo zdiskreditovat bývalé superhrdiny, a tím otevřít cestu daleko ambicióznějšímu a nechutnějšímu projektu.

Ve snaze zabránit nejhoršímu se Rorschach pokusí zmobilizovat všechny své bývalé kolegy, z nichž opravdu nadpřirozené schopnosti má ve skutečnosti jen jeden. Jejich cílem bude strážit lidstvo.

Mezi hlavní postavy patří Komediant, Dr. Manhattan, Rorschach, Sůva, Ozymandias či Hedvábný přízrak.

Seriál by se na HBO měl objevit v říjnu tohoto roku.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, Tor.com, IMDb.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

7 − 7 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..