První trailer a plakát na šestou řadu The 100 je tu!

O tom, že se dočkáme další sezóny oblíbeného post-apokalyptického seriálu The 100 vycházejícího původně z knižní série Kass Morgan, jsme vám psali ještě někdy v květnu minulého roku. Teď tu máme konečně i první obrazovou lákačku i s plakátem.

Seriál opět mění svůj směr. Pokud si pamatujete závěr páté řady, museli se naši oblíbení hrdinové evakuovat ze Země, aby našli obyvatelnou planetu – po letech v cryospánku. Země byla zničena a teď se o 100 let později tyhle „problémové“ děti opět vracejí zpátky, aby zjistily, jestli se na ní dá opět žít. Právě proto se šestá série zařazuje do BOOK II, tedy knihy druhé. Návrat na novou planetu nejdřív vypadá idylicky, ale jak už víme, nic není takové, jaké se zdá.

Podle traileru se rozhodně zase máme na co těšit. Kromě toho se ven dostal také oficiální plakát k sérii, na němž vidíme siluetu Clarke a jednoduchou větu „Postav se svým démonům.“ Šestá řada má premiéru už 30. dubna.

 

Zdroj informací a obrázků: EW.com, TheFandom.net

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five + thirteen =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..