Nové plakáty i trailer k Louskáčkovi a čtyřem říším

Filmy Knihy Novinky

Na začátku roku jsme vás informovali o tom, že se dočkáme adaptace povídky Ernsta T. Wilhelm Hoffmanna, Louskáček a čtyři říše. Teď tu máme další obrazovou lákačku, která toho hodně slibuje.

Vše, co si Clara (Mackenzie Foy) přeje, je klíč – jedinečný klíč, který odemkne krabičku uchovávající nesmírně cenný dar od její zesnulé matky. Zlatá nit, která se jí objevila na každoročním vánočním večírku jejího kmotra Drosselmeyera (Morgan Freeman), ji dovede k vytouženému klíči.

Klíč však záhy zmizí a Clara se ocitá v podivném a záhadném paralelním světě. Právě zde se setkává s vojákem Phillipem (Jayden Fowora-Knight), bandou myší a správci, kteří předsedají třem Říším: Říši sněhových vloček, Říši květin a Říši sladkostí.

Clara a Phillip musí společně cestovat do hrozivé čtvrté Říše, domovu tyranské Mother Ginger (Helen Mirren), aby získali Clařin klíč a snad navrátili harmonii nestabilnímu světu.

Režie filmu se ujal Lasse Hallström, který nedávno režíroval filmy Psí poslání, Bezpečný přístav nebo Láska na kari. Ve filmu také uvidíme třeba Keiru Knightley nebo Helen Mirren. Česká premiéra je stanovena na 1. listopadu.

Zdroj informací a obrázků: CSFd.cz, Falcon.cz, IMDb.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge