Castle Rock se dočká druhé sezóny

Před pár dny jsme vás upozornili na to, že se další kingovský seriál objevuje na HBO a teď ze zahraničí přišla další příjemná zpráva.

Psychologicky laděný hororový seriál Castle Rock, situovaný ve fikčním světě Stephena Kinga, je originálním příběhem kombinujícím mýtické prvky a velice intimní způsob vyprávění, jaký známe z Kingových nejoblíbenějších děl. Na několika málo čtverečních kilometrech mainských lesů se postupně odehrává epická sága utkaná ze světla a temnoty.

Podle posledních zpráv se Hulu rozhodlo obnovit seriál pro druhou řadu, podle všeho si totiž u diváků vedla více než dobře. Každá série by se ale měla zaměřovat na jiný příběh, není tedy jasné, jestli se herci z první série objeví i v té druhé.

Jenže stejně jako tomu bylo u první řady, i tady se tváře i místa budou objevovat tak, jak bude zrovna potřeba, vše je součástí jedné velké Kingovy antologie. Jestli se k seriálu vrátí i celý původní tým kromě Dustina Thomase také nebylo potvrzeno.

Zdroj informací a obrázků: TvGuide.com Hypable.com, HollywoodReporter.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

9 + 3 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..