První trailer, plakáty a další fotky z The Hate U Give

Filmy Knihy Novinky

Ano, nešálí vás zrak, Amandla Stenberg se objeví v další adaptaci young adult knihy. Tentokrát půjde o bestseller Angie Thomas.

Vypálená nenávist (v originále The Hate U Give) vypráví příběh šestnáctileté Starr Carterové, která balancuje mezi dvěma světy: jedním z nich, je chudinská čtvrť, ve které bydlí, druhým luxusní střední škola, kterou navštěvuje. Už tak to nemá jednoduché, jednoho večera se ale stane svědkem tragické události.

Střetu s policií, při němž je zastřelen její nejlepší kamarád Khalil. Když se ukáže, že Khalil byl neozbrojený, z celé události se stává mediální senzace. Jediný, kdo dokáže s jistotou odpovědět na otázku, co se ten večer přihodilo, je Starr. Její svědectví však může mít fatální následky nejen pro její okolí, ale i pro ni samotnou.

Režie se ujal George Tillman Jr. a scénář napsala Audrey Wells. Ve filmu uvidíme  K.J. Apa, Amandlu Stenberg, Anthonyho Mackie, Reginu Hall, Sabrinu Carpenter, Commona, Russella Hornsbyho, Issu Rae, Dominique Fishback, Drew Starkeyho, Algee Smith, Lamara Johnsona či Susan Santiago. Dočkáme se jej sice až 29.11., ale knižní předloha by se měla u nakladatelství Yoli objevit už koncem září.

Zdroj informací a obrázků: Fandom.net, DenOfGeek.com, ComingSoon.net, Facebook.com/pg/TheHateUGive

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge